Poznaj nasze akcesoria kosmetyczne, które łączą pokolenia!

0

W branży beauty doszło do pewnych zmian. Dziś powoli stery po millenialsach przejmuje pokolenie Z. Obie te grupy to głównie użytkownicy cyfrowi, którzy wyznaczają trendy kosmetyczne i tendencje sprzedażowe, za którymi podążać muszą marki, by nie wypaść z obiegu. To przede wszystkim użytkownicy, których interesuje szybka i bezproblemowa forma zakupowa. Odgrywają też kluczowe znaczenie w komunikacji z markami i nie chcą być postrzegani jako zwykli konsumenci. Pierwsza z tych grup, czyli milenialsi, już od kilku lat znają i cenią naszą markę. Są to nasi stali klienci którzy doceniają transparentność naszego brandu i wartości jakie reprezentujemy. Wszystkie te zalety również powoli przyciągając nową generacje czyli Z-tkę, dla której czyste składniki, innowacja, przejrzystość oraz autentyczność to podstawa, dzięki której dokonują decyzji zakupowych. Postanowiliśmy w tym celu przeprowadzić ankietę wśród reprezentantek z każdej generacji. Poniżej, przedstawiamy wam trzy opinie kobiet, które bardzo często się powtarzały – niezależnie od wieku.

 

 

Na podstawie tych opinii, można w łatwy sposób wyciągnąć wnosi, że każdą generację łączy zdanie, że najważniejszy jest skład. Okazuje się również, że oba pokolenia szukają gotowych rozwiązań produktowych w przystępnych dla nich cenach. Dlatego w swoim szerokim asortymencie widzimy potencjał w akcesoriach kosmetycznych, które są połączeniem wszystkiego, czego szukają wszystkie obecne pokolenia. Doskonale potwierdza to nasz nowy produkt, czyli wielokrotnego użytku bambusowe płatki kosmetyczne. Nie tylko są odpowiedzią na rosnącą liczbę śmieci, ale i również na doznania estetyczne naszych klientek. Produkt przede wszystkim jest wydajny – 3 płatki zastępują aż 1200 wacików jednorazowych, dodatkowo starczają na 9 miesięcy użytkowania. Z pewnością niezależnie od wieku, każda kobieta powinna zainwestować w taki produkt. Dodatkowo nasz bestseller, czyli mydło do pędzli idealnie nadaje się do czyszczenia nie tylko pędzli, czy gąbek, ale również płatków. Posiadamy w swoim portfolio również inne akcesoria kosmetyczne. Szeroki wachlarz dostępnym na stronie senkara.pl to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie naszych stałych klientek na gotowe rozwiązania. Już nikt nie musi zastanawiać się czym i jak np. wygładzić zmarszczki mimiczne, czy pozbyć się cellulitu. Wystarczy zakupić jedną z dostępnych szczotek i znaleźć gotowy poradnik na naszych pandziakowych social mediach.

 

Jedno jest pewne, nieważne, ile nasza klientka ma lat, wszystkie one poszukują jednego dobrego produktu, który jednocześnie dba o środowisko, jest naturalny oraz prosty w użyciu. Dlatego wszystkie akcesoria kosmetyczne proponowane przez nas w przeciągu paru tygodni od premiery stają się bestsellerem.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl