O nas

NASZA MARKA

SENKARA to marka stworzona z pasji przez doktor chemii Elżbietę Senkara.

"Nasze kosmetyki to starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki najwyższej jakości, połączone ze sobą według autorskich receptur. Wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie z poszanowaniem środowiska. Pomysł marki zrodził się z zamiłowania do nauki, zgłębiania tajników chemii i kosmetologii oraz z własnego zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji."

Nasze kosmetyki powstają z połączenia miłości do natury z profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. W efekcie każda nasza butelka, słoik, pudełko, tubka i kostka mydła przepełnione są tym, co natura ma najlepszego do zaoferowania naszym ciałom.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są ręcznie w profesjonalnym laboratorium, spełniającym najwyższe standardy. Wytwarzamy zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP). Zanim trafią na rynek, nasze produkty przechodzą szereg testów i badań. Wykonywane są między innymi nadzorowane przez specjalistę badania dermatologiczne oraz testy oceny czystości mikrobiologicznej. Każdy produkt posiada komplet wymaganych dokumentów zebranych w raporcie bezpieczeństwa produktu, który potwierdza jakość, bezpieczeństwo oraz zgodność opracowanych receptur z obowiązującym prawem. Wszystkie nasze produkty posiadają również zgłoszenie w międzynarodowym systemie notyfikacji kosmetyków CPNP.

 

NASZE KOSMETYKI

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę produktów naturalnych do pielęgnacji twarzy i ciała. To co nas wyróżnia, to unikatowe, autorskie receptury oraz dbałość o każdy szczegół. Przywiązujemy wielką wagę do detali, począwszy od formulacji kosmetyku, jakości surowców aż po projekt etykiet i opakowań.

 

SENKARA prowadzi współpracę naukową z Katedrą Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków Politechniki Warszawskiej, co owocuje wysokiej jakości produktami o unikatowych składach. W naszym asortymencie można znaleźć kosmetyki zawierające niespotykany nigdzie indziej, świetnie penetrujący skórę bioferment. Powstaje on w procesie dwufazowej fermentacji drożdży Saccharomyces cerevisiae. Produkcja przeprowadzana jest zgodnie ze specjalnie zaprojektowaną (oraz chronioną zgłoszeniem patentowym) innowacyjną biotechnologią. W efekcie otrzymywany jest naturalny bioferment, czyli bogaty w substancje odżywcze, świetnie nawilżający i penetrujący skórę lekki olej stanowiący bazę naszych serum do twarzy.

 

  

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl