SENKARA Club

Cieszymy się, że jesteś z nami! Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy nasz wyjątkowy SENKARA Club. Dzięki niemu otrzymasz punkty za każde zakupy i aktywność w naszym sklepie. Odblokujesz zniżki oraz dostaniesz dostęp do specjalnych akcji rabatowych i niespodzianek.

 

Jak dołączyć do SENKARA Club?

Wystarczy utworzyć konto w naszym sklepie. Następnie każde zakupy wykonywać jako zalogowany użytkownik. Punkty za Twoje zakupy będą naliczać się automatycznie.

 

Jak zbierać punkty w SENKARA Club?

Punkty otrzymasz za każde zakupy w naszym sklepie. Jedna wydana złotówka to jeden punkt na Twoim koncie (liczy się wartość zamówienia bez kosztów przesyłki). Dodatkowo otrzymasz 10 pkt za zapis do newslettera (punkty doliczane są po aktywacji zapisu w mailu) oraz 10 pkt za każdą opinię w naszym sklepie (liczą się tylko zaakceptowane opinie; administrator zastrzega sobie prawo nie akceptować opinii wulgarnych i niestosownych).

  

 

Co zyskam w SENKARA Club?

SENKARA ceni stałychDlatego w miarę zbierania punktów za zakupy i aktywność w sklepie odblokowujesz progi rabatowe na kolejne zakupy według poniższej grafiki. Ważne! Raz uzyskane punkty nie kasują się przy kolejnych zakupach. Dlatego raz odblokowany próg np. SENKARA Insider (500 pkt) uprawnia Cię do stałej zniżki 5% przy każdych kolejnych zakupach, aż do momentu odblokowania kolejnego progu. Zniżka będzie automatycznie naliczana przy każdych Twoich kolejnych zakupach. Klubowicze należący do poszczególnych poziomów (SENKARA Insider → SENKARA Expert → SENKARA VIP) będą również mogli brać udział w specjalnie dla nich dedykowanych promocjach, rabatach i konkursach. 

  

 

Jak sprawdzić ile mam punktów w SENKARA Club?

Ilość uzbieranych punktów możesz sprawdzić logując się do swojego konta klienta w sekcji ‘moje konto’. O każdej zmianie ilości punktów na Twoim koncie zostaniesz również poinformowany mailowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl