Niezwykłe historie gwiazd, które zainspirowały nas do stworzenia zestawów na Dzień Mamy

0

Dzień Matki już tuż, tuż. To wyjątkowe święto to jedna z wielu okazji, aby podziękować najwspanialszym kobietom w naszym życiu za to, że na dobre i na złe są zawsze przy nas. Za każdą relacją rodzicielską kryje się niezwykła historia, dlatego poprosiliśmy zaprzyjaźnione gwiazdy o podzielenie się nimi z szerszą widownią. Ich niezwykłe wspomnienia zainspirowały nas do stworzenia wyjątkowych zestawów prezentowych z okazji Dnia Matki. Powstały one w duchu #selfcare, ponieważ, każda mama potrzebuje chwili dla siebie. 

Zestaw regeneracja został zainspirowany historią aktorki i prezenterki  Kariny Kunkiewicz. Zawiera on kwas hialuronowy 3% w żelu, hydrolat róża z aloesem naturalny tonik oraz serum antyoksydacyjne BigCityLife z witaminą C. 

Moja mama- zawsze z własnym zdaniem, zawsze w szpilkach, zawsze z pomalowanymi paznokciami. Ugotować umie tylko ogórkową i kanapki z salami. Dzięki niej pokochałam poezję Jesienina, to ona zainspirowała mnie do pisania pracy magisterskiej o Isadorze Duncan. Uwielbia kiedy „coś się dzieje” i nie znosi monotonii. Jej telefon ciągle dzwoni- jako psycholog zawsze odbiera od „swojej młodzieży”. Najlepiej odpoczywa na spacerach w lesie, oczywiście szybkim marszem. Ciężko za nią nadążyć. Mamy się razem wybrać na relaksacyjny shopping, ale ma tyle spraw na głowie, że ciężko znaleźć wspólny termin. A letnie kolekcje nie będą wiecznie czekać… Dużo słońca i widoku na morze wszystkiego najlepszego mamo!”

   

 

Zestaw relaks to odpowiedź na historię pełną optymistycznych wspomnień przeplatanych kreatywnością. Autorką jej jest nikt inny jak słynna influencerka oraz fighterka MMA - Karolina Brzuszczyńska. Zestaw zawiera takie bestsellery jak: świeca sojowa brownie, bambusowa opaska kosmetyczna oraz awokado nawilżająca maska do twarzy.

Mam dużo wspaniałych wspomnień z Mamą, ale chyba to które jako pierwsze przyszło mi na myśl, to wspomnienie z dzieciństwa, jak wiosną wyjechaliśmy z rodzicami na weekend za miasto. Kwitły wtedy polne kwiaty, które zrywaliśmy chodząc po łące. Znalazłyśmy kawałek stłuczonego szkła, które o mały włos skaleczyło by mi nogę. Mama zaproponowała, że zrobimy z niego witrażyk. Wystarczyło ułożyć zebrane kwiaty na ziemi, przykryć szkiełkiem, a potem wszystko przysypać ziemią dookoła. Pamiętam promienie słońca które odbijały się od szkła i ten piękny widok kolorowych polnych kwiatów. Doskonale pamietam tez, ze w tamtym momencie naszła mnie myśl, że sytuacje które mogą nas zranić lub popsuć nam chwile można przekształcić w coś wyjątkowego. To przecież od nas zależy, co z tym zrobimy.”

    

 

Zestaw ukojenie został zainspirowany historią aktorki filmowej, teatralnej i głosowej - Marty Król. Warto wspomnieć, że marka Senkara  jest również jednym ze sponsorów ekskluzywnych warsztatów głosowych aktorki. Zestaw zawiera: kwas hialuronowy 3% w żelu, hydrolat ogórek naturalny tonik oraz serum do twarzy na noc sleep tight.

Mama odeszła pół roku temu. Brakuje mi jej. Czuję, że jest teraz szczęśliwa i że się do mnie uśmiecha. Mam takie wspomnienie z nią. Jedno z wielu. Kiedy byłam bardzo mała, chciałam, żeby mnie wieczorami usypiała. Śpiewała mi wtedy różne piosenki, które musiały być zaśpiewane po kolei wszystkie i jak kończyła się ostatnia to od początku, wiadomo. Ale najbardziej lubiłam jak na koniec usypiania Mama mówiła mi do ucha różne miłe rzeczy - Moja córeczka, malutka, słodka, okruszek, poziomeczka, biedroneczka itp. Mama musiała wymieniać wszystkie znane mi miłe rzeczy aż nie zasnęłam. To była taka nasza mała modlitwa wieczorna. Dzisiaj powtarzam to z moimi dziećmi i wszystkie to kochają. Czuję wtedy, że mówię im prosto do serca jak są dla mnie ważne.”

 

   

 

Poza wspaniałymi zestawami, które możesz podarować swojej Mamie, nie zapomnij o wspólnym spędzaniu czasu. To wspaniała okazja, by tak jak wyżej wspomniane gwiazdy powspominać wspólne chwile i stworzyć całkiem nowe unikatowe wspomnienia. Gorąco zachęcamy, by otworzyć wspólnie album niezwykłych wspomnień, które rozgrzeją Wasze serca i tak jak kosmetyki Senkara swym zapachem przywrócą te najlepsze wspólnie spędzone chwile. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl