Jego wysokość CERAMID

0

Ceramidy - to właśnie one odgrywają niezwykle ważną rolę we wzmocnieniu i utrzymaniu naszych barier naskórkowych. Stosując ceramidy, możemy podnieść naszą pielęgnację na zupełnie nowy poziom!

Ceramidy są ukrytymi bohaterami skóry. Działają jak super wojsko w naskórkowym zabezpieczeniu. Skóra ludzka zbudowana jest z różnych warstw, a ceramidy są jednym z głównych ich składników, stanowiąc około 50% jej lipidowej zawartości. Ceramidy działają jak wykwalifikowani strażnicy, regulując poziom wody i tworząc wielowarstwowe struktury lamelarne z innymi lipidami między komórkami warstw skóry. Dzięki temu tworzą barierę przepuszczalności, chroniąc naszą skórę przed utratą wilgoci i szkodliwymi czynnikami.

Niestety, z wiekiem i w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, poziom ceramidów w skórze może się zmniejszać, co osłabia jej naturalną barierę ochronną. Dlatego tak ważne jest by dbać o nią w odpowiedni sposób, stosując kosmetyki wspomagające odbudowę.

Dlatego też chciałabym Ci dziś polecić mój najnowszy skarb - Szafran regenerujący krem z ceramidami! To nasz nowiutki krem o zaawansowanej formule, który zawiera niesamowitą moc ceramidów. Ale wiesz co? Połączyłam je z wyjątkowymi składnikami, które dodatkowo wzmacniają ich działanie. Ceramidy NS zostały wzbogacone fitosterolami i aksamitną gliceryną. I to połączenie działa jak rajski duet! Ceramidy działają jak drobne cegiełki, które odbudowują i wzmacniają skórną barierę, sprawiając, że jest mocniejsza i bardziej odporna na szkodliwe czynniki. Fitosterole działają jak super wojownicy przeciwko utracie wilgoci, pomagając skórze zatrzymać jej naturalne nawilżenie. Natomiast gliceryna? To jest mistrz nawilżania! Zdobywa pierwsze miejsce w kategorii zatrzymywania wilgoci, co sprawia, że skóra jest niesamowicie nawilżona i elastyczna.

Myślisz, że to już wszystko? Ależ skąd! Nasz Szafran regenerujący krem z ceramidami ma jeszcze jedną super moc: 30% glicerynę! To znaczy, że nie tylko zawiera glicerynę, ale aż 30% jej mocy! Tak, to nie pomyłka! Gliceryna w tak wysokim stężeniu zamienia się w prawdziwego superbohatera. Jej działanie jest bardzo wszechstronne, niezwykle poprawia nawilżenie warstwy rogowej, mocno wzmacnia funkcję bariery skóry oraz jej właściwości mechanicznych. Hamuje przejście fazowe lipidów warstwy rogowej, chroni skórę przed drażniącymi bodźcami, wzmacnia degradację desmosomów i przyspiesza procesy gojenia się ran. Stosowanie preparatów zawierających wysokie stężenie gliceryny poprawia właściwości skóry w chorobach charakteryzujących się suchością i upośledzeniem funkcji bariery naskórkowej, takich jak atopowe zapalenie skóry.

Jak zatem działa Szafran regenerujący krem z ceramidami? Niezależne badania aparaturowe wykazały świetne rezultaty. Po 4 tygodniach regularnego stosowania naszego kremu u badanych nawilżenie skóry wzrosło aż o średnio 27% zaś parametr TEWL ukazujący przeznaskórkową ucieczkę wody spadł o średnio 21%. Oznacza to, że Szafran regenerujący krem z ceramidami głęboko nawilża, regeneruje i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

  

Wypróbuj koniecznie i przekonaj się na własnej skórze!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl